• ERZURUM MERKEZ BİNAMIZDA ÇALIŞACAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ARIYORUZ İLGİLENEN ARKADAŞLAR 05327075669 DAN ULAŞABİLİRLER

  • ARDAHAN ŞUBEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE ÇOK ACİL REHBER ÖĞRETMENE İHTİYACIMIZ VAR... 05327075669

  • 03/12/2013 TARİHİNDE AKŞAM POLİS OKULUNDA VELİLERİMİZLE BİRLİKTE ETKİNLİĞE KATILIYORUZ,TÜM VELİLERİMİZ DAVETLİDİR..GELMEK İSTEYEN VELİLERİMİZİN İDAREYE İSİM YAZDIRMALARI GEREKİYOR ..

  • 05/12/2013 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA ERZURUM POLİS RADYOSUNA VELİLERİMİZLE BERABERKONUK OLUYORUZ..

  • 01/12/2013 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA KARDELEN TV DE VELİLERİMİZLE BERABER OLACAGIZ...

  • ATÖLYE/ SÖYLEŞİ/ GÖSTERİ İNSANI FOTOĞRAFLAMAK - ÖMER SERKAN BAKIR TÜM FOTOĞRAF SEVERLERİN KESİNLİKLE KATILMASI GEREKEN BİR ETKİNLİK. YER : Okulumuzun Konferan Salonu TARİH:6 EKİM 2013 PAZAR SAAT : 16:00 Tüm foroğraf severler davetlidir https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1375844_10151940873613875_1478073732_n.jpg

  • İŞİTME ENGELLİ ÇOCUKLARIMIZIN SEMAZEN GÖSTERİLERİ

  • ATLI TERAPİ EĞİTİMİ 2

  • ATLI TERAPİ EĞİTİMİ

EĞİTİM MERKEZİMİZ

PAYLAŞIM ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

             2012 yılının sonlarına doğru Kurucu Müdürümüz TUNCAY AKPINAR (Fizyoterapist) tarafından  temelleri atılan ve bugünlere gelen Paylaşım Özel Eğitim Kurumları eğitim ve rehabilitasyona ilk olarak Erzurum Merkez de başlamıştır. Daha sonra 2007 Oltu şubesi,2008 Ardahan Şubesi ve 2009 Sivas Şubesiyle başarılarına başarı katarak  Türkiyenin enbüyük kurumları arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

           Son teknolojileri takip edip tüm şubelerinde her türlü engel grubuna hizmet vermektedir. Türkiye de  Therasuit Metodunu kullanan ikinci kurum olarakta yerini almıştır.Doğu Anadolu Bölgesinde ilk olan Hipoterapi (Atla Terapi) eğitimini alanında Uzman personelle vermektedir. Dil Konuşma Bozuklukları Uzmanı tarafından da hertürlü konuşma engeli eğitimi verilmektedir.

          2009 yılında Okul olarak yaptırılan yeni hizmet binasına taşınarak Paylaşım Özel Eğitim Okulu Olarak Erzurum Merkez binasında faaliyetlerine devam etmiştir.

     Hizmet Alanlarımız:

 Hipoterapi (Atla Terapi)

Hidroterapi ( Havuzla Terapi)

Artikülasyon Bozuklukları

Gecikmiş Konuşma

Takifemi ( Hızlı Konuşma )

Afoni

Disleksi

Kekemelik

Dizfazi

Afazi...

Öğrenme Güçlüğü

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar

Otizm ve Hiperaktivite

İşitme Güçlüğü

Zihinsel Gerilik

Dawn Sendromu

Mentel Reterdasyon

Okul Destek Eğitimi

Psikolojik Danışma

Aile Eğitimi

 

VİZYONUMUZ

         Okullarımızda ki kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek; ğrenen ve gelişen bir organizasyon olmak, engelli bireylerin ve ailelerin huzur ve mutluluğuna katkıda bulunmak, küreselleşen dünyada özel eğitim alanında ki gelişim ve değişimleri takip etmek, bu değişimlere uygun eğitim ve öğretim faaliyetlerinde bulunmak, aile danışmanlığını daimi kılmak, Ülkemizde ve Dünyada örnek bir kurum olmak.

 MİSYONUMUZ

         Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda , engellilere ve bualanda çalışan bireylere yönelik faaliyetlerin kalitesini artırmak amacıyla rehberlik ,inceleme,araştırma,danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek; ayrıca yönetimi ve personeli denetleyip değerlendirerek gelişimi, verimliliği sürekli kılmak böylece tüm engelli bireylerin ve ailelerin gelişimini ve mutluluğunu sağlamaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

“ İşi Hatasız Ve Süratli Yaparak Rehabilitasyon alanında, Sağlık Bakanlığı yönetmelikleri çerçevesinde, olanaklarımızı en üst düzeyde kullanarak öğrencilerimize güler yüzlü, eşit, zamanında, güvenilir ve çağdaş bir eğitim öğretim hizmeti sunmak,  öğrencilerimizin eğitim bilgi ve becerilerini artırmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.”

 

 

 

                                                                                                                    Genel Müdür

                                                                                                                    Kurucu Müdür

                                                                                                                  Tuncay AKPINAR

 

 

Copyright 2013
Paylaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi